Category Archives: Uncategorized

23 Sht
0

Shkenca është e mrekullueshme – Shqipëri, datë 23 Shtator

Në datë 23 Shtator do të zhvillohet për herë të parë në Shqipëri aktiviteti vjetor “Shkenca është e mrekullueshme”,  i cili organizohet nga Komisioni Europian dhe Marie Curie Action, për ta bërë kërkimin shkencor më të kuptueshëm për të gjithë, ...

Lexo më shumë
19 Nën
0

Youtube Video Post

Sed porttitor lectus nibh. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet ...

Lexo më shumë
19 Tet
0

Link Post

Lexo më shumë
19 Tet
0

Blockquote Post

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Proin eget tortor risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Donec sollicitudin molestie malesuada. Cras ultricies ligula ...
Lexo më shumë